Informacija

Kodėl verta mus rinktis ?

Jūsų darbdavys būsime mes – VŠĮ,,Darbo fėja,, ,  Lietuvoje esanti įmonė, adresu Naujoji g.5, Gargždai,  o ne šeima Vokietijoje. Jūs būsite Lietuvoje esančios mūsų įmonės darbuotoja/as, komandiruotas dirbti į Vokietiją.  Jūs turėsite legalų darbą, pagal Lietuvos Įstatymus teisiškai parengtą darbo sutartį, už Jus mokėsime sveikatos bei socialinį draudimą.

  Jūs gyvensite ir dirbsite pas senjorus namuose, todėl mes pasirūpinsime tinkamu poilsiui gyvenamuoju plotu bei nemokamu maitinimu, o taip užtikrinsime poilsio laiką.

,, Jūsų privalumai,,

– Legalus darbas Vokietijoje;

– Sveikatos ir socialinis draudimas Lietuvoje;

– nemokėsite jokių įdarbinimo mokesčių;

– gyvensite ir maitinsitės nemokamai dirbant Vokietijoje;

– su mumis, visais Jums rūpimais klausimais, galėsite konsultuotis –  24 val. per parą;

– nuo pirmos darbo dienos būsite apdraustas nuo nelaimingų atsitikimų 24 val. per parą ir net ne darbo, arba atostogų metu, o taip pat gyvybės draudimu;

 

Įdarbinimas

Jūs būsite įdarbinama/as mūsų įmonėje Lietuvoje, pagal Lietuvos Respublikoje galiojančius įstatymus ir  komandiruojama/as dirbti į Vokietiją kas 2-3 mėnesius, arba pagal susitarimą.

Darbas Vokietijoje – tai neterminuota darbo sutartis, kurią pasirašome su jumis  asmeniškai mūsų ofise Gargžduose, arba nuotoliniu būdu, atsiunčiant Darbo sutartį Jums į Jūsų el. paštą. Tuomet Jūs atsispausdinate Darbo sutartį, pasirašote ir atsiunčiate mums paprastu registruotu laišku į Gargždus.

Jeigu Jums tinka mūsų siūlomos sąlygos, prašome užpildyti pateiktą anketą, kurią naudosime ieškant Jums darbo.

Jeigu susidomėjote, kreipkitės į mus Tel: +370 647 84167,   arba užpildykite mūsų svetainėje esančią anketą. Skambinkite mums, užsukite pas mus į ofisą, ir mes mielai atsakysime į visus Jūsų klausimus.

Primename, kad Jūsų darbdavys būsime mes – VŠĮ,,Darbo fėja,, ,  Lietuvoje esanti įdarbinimo agentūra, adresu Naujoji g.5, Gargždai,  o ne šeima Vokietijoje. Jūs būsite Lietuvoje esančios mūsų darbuotoja, komandiruota dirbti į Vokietiją.  Jūs turėsite legalų darbą, pagal Lietuvos Įstatymus teisiškai parengtą darbo sutartį, už Jus mokėsime sveikatos bei socialinį draudimą.

 

 

DARBO SĄLYGOS

Norint įsidarbinti pas mus ir prižiūrėti senjorus Vokietijoje, reikia bent minimaliai mokėti vokiečių kalbą, mylėti pasirinktą darbą. Specialaus išsilavinimo nereikia, nes Jūs dirbsite socialinio darbuotojo padėjėjo pareigose. Jūsų darbo funkcijos: bendra namų ruoša, bei senjorų globa ir pagalba  kasdienėje buityje:

pagalba valgant, prausiantis, rengiantis, einant į tualetą. Būna darbo vietų kur reikia keltis naktimis, kad suteikti reikiamą pagalbą, kai jos prireikia, pagalba apsiperkant, maisto gaminimas, bendri pasivaikščiojimai, žaidimai, lankymasis pas gydytojus.

     Darbo apimtis priklauso nuo konkrečios šeimos atskirų poreikių. Mes siūlysime Jums darbo vietą, o Jūs galėsite nuspręsti ar sutinkate su šeimos pageidavimais. Jūsų gyvensite senjorų namuose, turėsite savo kambarį. Būtinai pasirūpinsime, kad namuose butų interneto prieiga.

Jūs uždirbsite nuo 1350€  iki 1700€.  Kelionė iki senjorų namų – apmokama išdirbus sutartą laiką. Dirbant mūsų įmonėje Jums kaupiasi darbo stažas ir senatvės pensija, papildomai gaunate už nepanaudotas apmokamas atostogas.

Jūsų uždarbis kas mėnesį bus pervedamas į Jūsų nurodytą asmeninę banko sąskaitą LT, arba užsienyje.

Senatvė – tai asmenybės renesansas

“Mokėti senti – išminties viršūnė ir viena iš sudėtingiausių gyvenimo didžiojo meno briaunų. (Anri Frederikas Amjelis) “

 

Jūsų darbdavys būsime mes – VŠĮ,,Darbofėja LT,, , Lietuvoje esanti įmonė, adresu Naujoji g.5, Gargždai, o ne šeima Vokietijoje. Jūs būsite Lietuvoje esančios mūsų įmonės darbuotoja/as, komandiruotas dirbti į Vokietiją. Jūs turėsite legalų darbą, pagal Lietuvos Įstatymus teisiškai parengtą darbo sutartį, už Jus mokėsime sveikatos bei socialinį draudimą.

VŠĮ,,Darbo fėja,,
Įm.k. 305361356
PVM k. LT100012814211

Naujoji g.5, Gargždai, LT 96124

Direktorius Darius Veršininas